top of page
Uçak - Otel Konaklama Paketleri

Kıbrıs'ta geçirilecek tedavi süresi ortalama 1 haftadır. Bu süre içerisinde hastalarmızın tercihlerine göre farklı tadavi paketleri veya yalnızca otel rezervasyonları mevcuttur. Tedavi paketlerinde otel ve uçak bileti mevcut olup Kıbrıs içerisindeki tüm ulaşım hastahanemize ait olmaktadır. Hava alanından otele olan transferler ayrıca otelden hastahanemize olan transferler tamamı ile hastahanemize aittir. Ayrıca tedavi sonrasında hastanın hava alanına yolculuğuda bu paketin içerinde yer almaktadır. Farklı tedavi paketleri konaklama yapılacak otellerin yıldızlarına bağlıdır. 

Önemli Bilgi

Türkiye'den Kıbrıs'a gelecek olan hastalarmızın gelirken beraberinde nüfus cuzdanı getirmeleri yeterlidir. Vize veya pasaport gerekmemektedir.

Türkiye dışından gelecek olan hastalarmızın ise yanlarında pasaport ile gelmeleri gerekmektedir.

1-) Ekonomik Konaklama Paketi
ST

 

3 yıldızlı anlaşmalı otellermizde yarım pansiyon çift kişilik konaklama ve ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

Altınkaya Otel Girne KKTC

Kıbrıs Tup Bebek | Otel Uçak

Ender Elite Hotel

ender-elite-hotel_3c3c7e5a.jpg
2-) Lüks Konaklama Paketi

5 yıldızlı anlaşmalı olduğumuz otellerde BB, çift kişi konaklama ve tüm Kıbrıs içi ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

Golden Tulip Otel Lefkoşa

Acapulco Otel Girne

3-) Lüks ve İsteğe Bağlı Konaklama Paketi

 Hastalarmızın seçtiği 3-4-5 yıldızlı otellerde yarım pansiyon, çift kişi konaklama ve tüm Kıbrıs içi ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

Merit Otelleri Girne - Lefkoşa

Merit Park Otel
Merit Crystal Cove Otel
Merit Lefkosa Otel
bottom of page