top of page

Hastanemize Hoş Geldiniz

Doğuş Tüp Bebek Merkezi
Kıbrıs Tüp Bebek
Kıbrıs Tup Bebek
IVF Tüp Bebek Kıbrıs

Doğurganlık yeteneğini hangi sebeple olursa olsun kaybeden kadınlara uygulanan bir tedavi yöntemidir. Gerek menopoz sırasında gerek kanser tedavileri esnasında kemoterapi, radyoterapi vb. nedenlerle yumurtalık fonksiyonları azalan anne adayları artık başarılı bir şekilde uygulanan yumurta donasyonu ile anne olabilmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Sperm Donasyonu Kıbrıs

1.Miktar: Bir boşalma esnasında gelen normal meni miktarı 2-5 ml'dir. Meninin az gelmesi, meni kanallarındaki bir tıkanıklığa işaret edebilir. Aşırı sıvı gelmesi de istenmeyen bir durumdur.

2.Reaksiyon: Gelen sıvının pH içeriğine bakılarak asidik ya da bazik olup olmadığı konusunda bilgi edinilir. Asidik meni, kanallarda bir tıkanıklığa işaret ediyor olabilir.....

Yumurta Donasyonu Kıbrıs

Doğurganlık yeteneğini hangi sebeple olursa olsun kaybeden kadınlara uygulanan bir tedavi yöntemidir. Gerek menopoz sırasında gerek kanser tedavileri esnasında kemoterapi, radyoterapi vb. nedenlerle yumurtalık fonksiyonları azalan anne adayları artık başarılı bir şekilde uygulanan yumurta donasyonu ile anne olabilmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Uçak - Otel Konaklama Paketleri

Kıbrıs'ta geçirilecek tedavi süresi ortalama 1 haftadır. Bu süre içerisinde hastalarmızın tercihlerine göre farklı tadavi paketleri veya yalnızca otel rezervasyonları mevcuttur. Tedavi paketlerinde otel ve uçak bileti mevcut olup Kıbrıs içerisindeki tüm ulaşım hastahanemize ait olmaktadır. Hava alanından otele olan transferler ayrıca otelden hastahanemize olan transferler tamamı ile hastahanemize aittir. Ayrıca tedavi sonrasında hastanın hava alanına yolculuğuda bu paketin içerinde yer almaktadır. Farklı tedavi paketleri konaklama yapılacak otellerin yıldızlarına bağlıdır. 

Önemli Bilgi

Türkiye'den Kıbrıs'a gelecek olan hastalarmızın gelirken beraberinde nüfus cuzdanı getirmeleri yeterlidir. Vize veya pasaport gerekmemektedir.

Türkiye dışından gelecek olan hastalarmızın ise yanlarında pasaport ile gelmeleri gerekmektedir.

1-) Ekonomik Konaklama Paketi

3 yıldızlı anlaşmalı otellermizde yarım pansiyon çift kişilik konaklama ve ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

ST

 

Altınkaya Otel Girne KKTC

Kıbrıs Tup Bebek | Otel Uçak

Büyük Anadolu Otel Girne

2-) Lüks Konaklama Paketi

5 yıldızlı anlaşmalı olduğumuz otellerde BB, çift kişi konaklama ve tüm Kıbrıs içi ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

Golden Tulip Otel Lefkoşa

Acapulco Otel Girne

3-) Lüks ve İsteğe Bağlı Konaklama Paketi

 Hastalarmızın seçtiği 3-4-5 yıldızlı otellerde yarım pansiyon, çift kişi konaklama ve tüm Kıbrıs içi ulaşım dahil olan paketimizdir. Türkiye -  Kıbrıs & Kıbrıs -Türkiye uçak biletleri bu pakete dahildir.

Merit Otelleri Girne - Lefkoşa

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Konaklama
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Konaklama
Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Konaklama

Kıbrıs'ta ki tüp bebek fiyatları son 5 yıldan beri aynı fiyat aralıklarında devam etmektedir. Yapılmış olan tedavi türüne göre 2500 euro ile 3500 euro arasında değişiklik göstermektedir. Tüp bebek tedavisi sırasında sperm sayı ve kalitesi azalmış olan hastalarda tüp bebek fiyatı 300 euro artış göstermektedir. 

2017 Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları
2017 Tüp Bebek Fiyatları Kıbrıs

Kıbrıs Tüp Bebekler Merkezi 2 kadın doğum uzmanı ve tüp bebek uzmanı 1 genetik uzmanı 1 anestezi uzmanı 1 üroloji uzmanı 5 embriyoloji uzmanı 8 tüp bebek hemşiresi ile 15 yıldan beridir dünyanın birçok ülkesinden çiftleri çocuk sahibi yapmıştır. Ekibimiz İngiltere, Almanya, Fransa, Avusturya, İtalya, Azerbaycan, Türkmenistan.....

Kıbrıs Tüp Bebekler Merkezi Çalışma Grubu

Hastalarımız tedavi süresince uzmanlarmıza haftanın 7 günü 24 saat mail yoluyla veya telefonla ulaşabilirler. Tedaviyle ilgili araştırma yapan hastalarmız ise uzmanlarmızdan ücretsiz danışmanlık almak için başvurabilirler. Bize whatsapp üzerinden ücretsiz olarak mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Whatsapp hattı +90 533 833 87 94. Maillerniz 24 saat içerisinde değerlendirilip size telefon veya mail yolu ile geri dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page